DZIEŃ OTWARTY W NASZEJ SZKOLE

Pozytywne nastawienie dziecka do szkoły to jeden z warunków decydujących o powodzeniu w nauce. O tym, jakie jest nastawienie dziecka do szkoły w znacznym stopniu decydują rodzice. To właśnie Państwo przygotowujecie dziecko do rozpoczęcia nauki w szkole, rozmawiacie z nim, wyrażacie nadzieje jakie wiążecie z tym faktem, czynicie niezbędne zakupy. A skoro rodzicom zależy na nauce szkolnej dziecka, ono samo nie ma wątpliwości, że jest to zdarzenie ważne w jego życiu i radosne.

Nam pedagogom również zależy na tym, aby dziecko polubiło szkołę już od pierwszego dnia. Dlatego 28.02.2004 r., w sobotę zorganizowaliśmy Dzień Otwarty w naszej szkole. W tym dniu, w godzinach 10.00 - 12.00 rodzice wraz z dziećmi mogli odwiedzić naszą placówkę. Akcja cieszyła się dużym powodzeniem.