Andrzejki w bibliotece szkolnej

"Andrzeju, Andrzeju

Ty nasz dobrodzieju, dobrą wróżbę daj!"

30 listopada w  bibliotece szkolnej zapanowała magiczna atmosfera, a stało się to za sprawą andrzejek, które zostały w niej zorganizowane.

O tradycji i historii andrzejek uczniowie dowiedzieli się z gazetki, którą urządzono dzień wcześniej przed biblioteką szkolną lub w czasie spotkania.

Wróżby andrzejkowe  trwały cały dzień. Każdy chciał się dowiedzieć co go czeka w bliższej lub dalszej przyszłości? Na to pytanie i wiele podobnych odpowiedź pomagały znaleźć wróżka Maja oraz cyganki Dominka i Asia.

Frekwencja dopisała,  andrzejki okazały się wesołym spotkaniem i wspaniałą zabawą, która  dostarczyła wszystkim wielu przeżyć oraz emocji.

N-l bibliotekarz Joanna Bernat oraz Maja Podolska i Dominika Brodziak uczennice kl. 6d.