Andrzejki w szkolnej bibliotece

Dnia 30.11.2018 r. w bibliotece zorganizowano andrzejki. Na kilka godzin dzieci przeniosły się w zaczarowany świat magii i wróżb. Święty Andrzej jest patronem miłości oraz zamążpójścia, zatem andrzejki są świetną okazją dla wszystkich młodych ludzi do poznania swojej miłosnej przyszłości.

Dzięki różnym wesołym i zabawnym wróżbom, dzieci mogły poznać swoją bliższą i dalszą przyszłość, oczywiście „z przymrużeniem oka”. Mogły dowiedzieć się jaki zawód będą wykonywać, kto pierwszy znajdzie miłość, czy też czego powinny się wystrzegać. Oczywiście nie zabrakło też  przebijania szpilką papierowego serca z wypisanymi imionami przyszłych sympatii oraz wróżenia z  kart.

Mamy nadzieję, że zabawy sprawiły dzieciom wiele radości i z pewnością pozostaną na długo w ich pamięci.