Światowy Dzień Pluszowego Misia

We wtorek, 25. listopada 2014 r., w bibliotece szkolnej uczniowie klas O”A” i O „B” uczestniczyli w spotkaniu z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko przyszło ze swoim przyjacielem misiem. Podczas spotkania staraliśmy się przybliżyć dzieciom historię pluszowego misia oraz innych bohaterów literackich i filmowych, zachęcając przy tym do sięgania po literaturę dziecięcą. Dzieci poznały również wiele ciekawostek z  życia niedźwiedzi. Nie zabrakło także głośnego czytania. Fragmenty książek o znanych  misiach czytali zaproszeni goście : dyrektor Bożena Węglarz i zastępca dyrektora pani Jolanta Gawlik-Kutowska. Całej imprezie towarzyszyło wiele atrakcji, takich jak zabawy, konkursy, quizy. Na zakończenie spotkania  dzieci zostały zaproszone na "małe co nieco".

Nauczyciel bibliotekarz i aktyw biblioteczny

mis_2014a mis_2014b

mis_2014c mis_2014d