W  dniach 15.-21. grudnia 2015 roku dzieci z  Przedszkola nr 6 w Nysie oraz klasy pierwsze z naszej szkoły uczestniczyły w przedświątecznym spotkaniu w bibliotece szkolnej.    Spotkanie miało na celu przybliżenie dzieciom tradycji związanych z nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia, jak również wprowadzić  w atmosferę tych magicznych świąt. Przy blasku choinkowych światełek maluchy z grup Krasnoludki, Smerfy, Pajacyki, Biedronki i Motylki oraz pierwszoklasiści  słuchały opowiadania pt: „Komu potrzebne jest Boże Narodzenie?”

W dalszej części spotkania odbyły się rozmowy na temat tradycji i zwyczajów związanych z Świętami Bożego Narodzenia, rozwiązywane zagadek i słuchanie kolęd.

Wspólne składanie sobie życzeń  oraz zrobienie zdjęcia zakończyło  to przedświąteczne spotkanie.

N-l bibliotekarz Joanna Bernat oraz Kasia Kradyna, Kornelia Toczek, Dominika Szylar