Piknik z książką 2017

9. czerwca 2017 r. uczniowie naszej szkoły  po raz drugi wzięli udział w ogólnopolskiej akcji promującej czytelnictwo „Jak nie czytam, jak czytam". Klasy pod opieką nauczycieli udały się do pobliskiego parku, aby na kocykach, leżakach i składanych krzesełkach poczytać sobie swoje ulubione książki. Akcja trwała 45 minut i wzięło w niej udział 405 uczniów (o 53 osoby więcej niż w zeszłym roku). Czytaniu sprzyjała wspaniała pogoda i dobry humor.

Mam nadzieję, że akcja „Jak nie czytam,  jak czytam” wpłynie na jeszcze większe zainteresowanie  uczniów czytaniem książek i stanie się ono ciekawe, przyjemne i …… modne.

N-l bibliotekarz : Joanna Bernat

Zobacz więcej zdjęć z tego wydarzenia (już niedługo ;)