Świąteczne czytanie w bibliotece szkolnej

Po raz drugi w bibliotece szkolnej odbyło się głośne  czytanie opowiadania pt. „Komu potrzebne jest Boże Narodzenie?”. Tym razem w przedświątecznym spotkaniu uczestniczyły klasy 0A i 0B (w ramach całorocznej akcji „Czytające zerówki”). Po wysłuchaniu opowiadania dzieci mówiły o tradycjach i zwyczajach  bożonarodzeniowych w swoich domach. Czytaniu towarzyszyły anioły z Koła Przyjaciół Biblioteki (Dominika Brodziak, Maja Podolska, Dominka Szylar, Kornelia Toczek), które oprócz tego, że uświetniły spotkanie swoją obecnością - ku ogromnej radości dzieci , to jeszcze przygotowały dla nich bożonarodzeniowe zagadki.

Na zakończenie spotkania  złożyliśmy sobie życzenia, anioły rozdały dzieciom „anielskie kolorowanki” i wszyscy razem ustawiliśmy się do pamiątkowego zdjęcia.

N-l bibliotekarz Joanna Bernat oraz Koło Przyjaciół Biblioteki