Dzień Otwartych Drzwi w SP1 w Nysie

7.03.2009r. -  sobota, godz. 10:00 – 12:00

W tym dniu naszą szkołą odwiedziło bardzo wielu gości. Rodzice przyprowadzili swoje pociechy - być może przyszłych uczniów naszej placówki.

Zobacz, czy nie ma Ciebie na zdjęciach .

PARTER

7

Szatnia dla gości

CZYTELNIA BIBLIOTEKA

Wystawa literatury pedagogicznej dla rodziców. Prezentacja literatury dziecięcej – bestsellery szkolnej biblioteki.

6

"Rozśpiewana Jedynka" - zajęcia chóru szkolnego

8

Punkt informacyjny dla rodziców dzieci klas pierwszych. Ustalanie z rodzicami terminów zapisów do szkoły.

I PIĘTRO

HOL

Wystawa pucharów zdobytych w zawodach sportowych. Wystawa prac Katarzyny Ratuszniak – uczennicy klasy VI d naszej szkoły. Występy chóru szkolnego.

101

Loteria fantowa, gry logiczne

102

Kółko matematyczne – budowanie modeli graniastosłupów

103

„Turystyczna piosenka na dobre i na złe” – prezentacja zajęć Koła Miłośników Piosenki Turystycznej

104

105

Prezentacja możliwości sali komputerowej. Zajęcia z tablicą interaktywną.

II PIĘTRO

201

„Podróż w krainę teatru” – wystawa rekwizytów, elementów scenografii i kostiumów koła teatralnego

Prace kółka misyjnego – „Wioska afrykańska”