PRZEDŚWIĄTECZNA WIZYTA W HOSPICJUM

Niedawno Hospicjum im. A. Janssena skończyło 20 lat swojego istnienia i brałyśmy udział w pięknej i wzruszającej uroczystości (p. Bożena Węglarz i p. J. Gawlik-Kutowska), a w środę 16. 04 udałyśmy się (p. Beata Trzaska i p. Jolanta Gawlik-Kutowska) z wolontariatem szkolnym z przedświąteczną wizytą do pracowników i do chorych. Młodzi wolontariusze oraz opiekunowie przynieśli drobne prezenty i przekazali życzenia od wszystkich pracowników i uczniów, bo nikt w te wiosenne, radosne Święta nie powinien mieć poczucia, że jest samotny.

A przy tej okazji życzymy wszystkim Naszym Drogim Rodzicom, Naszym Uczniom wspaniałych, dostatnich, rodzinnych Świąt. Wspierajmy się nawzajem, bądźmy życzliwi dla Naszych Dzieci.

Dyrekcja Szkoły,

Nauczyciele i Pracownicy