SZÓSTY JEDYNKOWY KONCERT CHARYTATYWNY

W niedzielę 8.maja koncertowaliśmy po raz szósty dla Nyskiego Hospicjum im. Arnolda Janssena - w gościnnych wnętrzach kościoła św. św. Piotra i Pawła. Tym razem motywem przewodnim było wędrowanie - życie ludzkie jako wędrówka. W koncercie brały udział dwa zespoły muzyczne - "Fox" oraz "Klub Miłośników Dobrej Piosenki" - prowadzone przez p. A. Lis oraz p. p. K. J. Ryszewskich. Wiersze tematycznie związane z myślą przewodnią koncertu przygotowali uczniowie ze Szkolnego Koła Recytatorskiego "Strofa", pod opieką p. J. Gawlik-Kutowskiej. Nad całością koncertu czuwały p. E. Witkowska i p. B. Trzaska - opiekunki Szkolnej Grupy Wolontaryjnej.
     Koncert jest co roku rodzajem podsumowania cennej współpracy Szkoły z Hospicjum-współpracy wpisanej w program wychowawczy szkoły, otwierającej naszych uczniów na potrzeby drugiego człowieka .uczącego trudnych postaw altruistycznych.

Więcej zdjęć:

Szósty Jedynkowy Koncert Charytatywny - 8 maja 2016