4th  International  Staff  Training  Week

13 kwietnia 2016 r. gościliśmy w naszej szkole delegację zagranicznych gości z Francji, Włoch, Ukrainy, Turcji oraz Bułgarii. Grupa obcojęzycznych nauczycieli akademickich wizytowała w naszej szkole w związku z organizowanymi przez PWSZ wydarzeniami w ramach 4th International Staff Training Week.

W imieniu całej społeczności szkolnej zagraniczną delegację powitała pani Małgorzata Brodziak, która przybliżyła gościom specyfikę naszej szkoły i oprowadziła po gabinetach lekcyjnych.

Goście wzięli również udział w lekcji pokazowej języka angielskiego w klasie 2f prowadzonej przez panią Barbarę Wijatyk. Nasi uczniowie wprowadzili w zachwyt zagranicznych gości wspaniale uczestnicząc we wszystkich proponowanych przez nauczyciela formach aktywności, prezentując tym samym niezwykle wysoki poziom swoich umiejętności komunikacyjnych z języka angielskiego.

Goście zachwyceni byli naszą szkołą. Podziwiali kolorowe klasy, w których uczą się nasi najmłodsi, sale lekcyjne wyposażone w pomoce multimedialne, nowoczesne pracownie komputerowe, barwą świetlicę oraz salę oddziału zerowego. Wizyta ta była niezwykle cennym doświadczeniem dla każdej ze stron. Dziękujemy z wspólnie spędzony czas.