I. FESTIWAL PIOSENKI ANGIELSKIEJ

22. maja 2013 roku odbył się Pierwszy Festiwal Piosenki Angielskiej, zorganizowany przez nauczycieli języka angielskiego Szkoły Podstawowej nr 10 w Nysie. Patronem imprezy i sponsorem nagród był Urząd Miasta i Gminy Nysa. W festiwalu wzięło udział ośmiu reprezentantów z pięciu szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice: Magdalena Kania z klasy V d z piosenką Rihanny „Stay” i Katarzyna Serafin z klasy VI b z piosenką Birdy „People help the people”. Dziewczyny zaprezentowały się rewelacyjnie, czego dowodem były  gorące owacje publiczności. Kasia Serafin nie miała sobie równych, zdobyła pierwsze miejsce i atrakcyjne nagrody J. Serdecznie gratulujemy!

Kasia Serafin zajęła pierwsze miejsce -zobacz jej występ

Wszystkich chętnych zapraszamy do obejrzeniafilmu igalerii zdjęć z tegoż festiwalu.