ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO „HELLO BUGS!”

7 listopada odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pod nazwą „Hello Bugs!” adresowanego do uczniów klas pierwszych.

Zadanie konkursowe polegało na przedstawieniu w formie plastycznej lub technicznej wybranego bohatera z podręcznika do języka angielskiego. Wszyscy uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie przedstawili swoich anglojęzycznych ulubieńców w niezwykle kreatywny sposób. Oprócz prac plastycznych wykonanych różnorodnymi technikami pojawiły się też oryginalne i bardzo pracochłonne prace przestrzenne przedstawiające małych, robaczkowych bohaterów z podręcznika.

Po burzliwych naradach komisja konkursowa postanowiła wyróżnić następujące prace:

·       prace plastyczne (forma płaska) wykonane przez Julię Wykurz (kl. Ib), Dorotkę Błąd (kl. Ia), Polę Misiaszek (kl. Ib), Tomka Orłowskiego (kl. Ib), Oliwiera Blacharczyka (kl. Ib) oraz Samuela Baczyńskiego (kl. Ib),

·       oraz prace przestrzenne wykonane przez uczniów z klasy Ib, tj. Anię Kołodziejczyk, Zuzię Hylińską, Mateusza Poprawę, Alessandra Di Bugno, Antoniego Zawadę.

Gratulujemy wszystkim wyróżnionym i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.