ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU JĘZYKOWO-PLASTYCZNEGO „HELLO BUGS!”

17 listopada 2017 r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu językowo-plastycznego pod nazwą Hello Bugs! adresowanego do uczniów klas pierwszych.

Celem konkursu było rozbudzenie zainteresowania językiem angielskim i zachęcenie najmłodszych uczniów naszej szkoły do nauki języka obcego oraz do rozwijania zdolności plastycznych i twórczych. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu pracy plastycznej przedstawiającej ulubionego bohatera z podręcznika do języka angielskiego.

W tym roku do konkursu przystąpiła rekordowa liczba uczestników, bo aż 40! Prace dzieci były niezwykle ciekawe, twórcze, wykonane różnymi technikami, bardzo kolorowe i radosne. Oceniało je jury w składzie: pani Katarzyna Ryszewska oraz pan Jacek Niedziewicz – nauczyciele – plastycy. Prace były tak pomysłowe, że komisja konkursowa miała problem z wyłonieniem laureatów.

Oto zwycięzcy:

Milena Drabik, kl. 1a

Magdalena Oszytko, kl. 1a

Alicja Pałach, kl. 1a

Tomasz Tarnowski, kl. 1a

Aleksander Butkiewicz, kl. 1b

Hanna Chodyniecka, kl. 1b

Paulina Stokłos, kl. 1b

Patrycja Sendra, kl. 1c

Laureaci - Olek Butkiewicz, Paulinka Stokłos, Hania Chodyniecka

Laureaci - Tomek Tarnowski, Patrycja Sendra, Milenka Drabik, Ala Pałach, Madzia Oszytko

Uczestnicy konkursu z klasy 1a