KONKURS PLASTYCZNY „HELLO BUGS!”

Jak co roku, po pierwszych miesiącach nauki języka angielskiego i zapoznaniu z podręcznikiem do tego przedmiotu,  uczniowie klas pierwszych w bardzo licznym gronie przystąpili do konkursu plastycznego Hello Bugs. Jego celem było przedstawienie przez dzieci ulubionego bohatera z podręcznika, który wprowadza ich w magiczną przygodę z językiem angielskim.

Poziom konkursu był bardzo wysoki. Wszystkie prace przygotowane przez uczniów cechowała niezwykła kreatywność, staranność oraz różnorodność zastosowanych form. Jury stanęło przed trudnym zadaniem wyboru najlepszych prac. Po długich obradach wyłoniono następujących laureatów:

1 miejsce – Aleksander Brajewski, kl. 1c

2 miejsce – Wiktoria Hasiak, kl. 1c

3 miejsce – Olga Zielińska, kl. 1a

wyróżnienie – Laura Mazurkiewicz, kl. 1a

wyróżnienie – Zuzanna Anioł, kl. 1b

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych plastycznych i językowych wyzwaniach.