SUKCES NASZYCH UCZNIÓW

W KONKURSIE PLASTYCZNYM

KRAJE ANGLOJĘZYCZNE-ARCHITEKTURA I KRAJOBRAZY

Już po raz trzeci uczniowie naszej szkoły odnieśli sukces w konkursie plastycznym pt. Kraje Anglojęzyczne - Architektura i Krajobrazy organizowanym przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Nysie oraz Polsko Amerykańską Radę Współpracy. Tym razem, zaszczytne wyróżnienia za wykonane prace otrzymali uczniowie klas trzecich, tj. Bartosz Banach (3b) oraz Daniel Filipek (3d).

Konkursowa praca Bartosza była makietą przedstawiającą najważniejsze budowle, z których słyną anglojęzyczne kraje, natomiast projektowa praca Daniela przedstawiała Jezioro Loch Ness z całym jego pięknem i malowniczą okolicą. Obie prace były przemyślane merytorycznie, wyróżniały je niezwykła staranność, dbałość o szczegóły oraz niebagatelna kreatywność wykonawców.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i cieszymy się razem z nimi zasłużonym sukcesem.

konkurs_kraje_anglojezyczne_bd

BARTEK I DANIEL

z nagrodami i pamiątkowymi dyplomami

konkurs_kraje_anglojezyczne_bd2