ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU MAŁA FORMA MUZYCZNA

Podczas Dnia Kultury Amerykańskiej i Brytyjskiej organizowanego przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Nysie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu pt.Mała forma muzyczna, którego celem było nakręcenie teledysku o tematyce świątecznej.

Przez ostatnie tygodnie grupa uczniów z klas I-III z wielkim zaangażowaniem ćwiczyła układ choreograficzny do fragmentu piosenki Last Christmas brytyjskiego zespołu Wham! Prezentowana przez dzieci wersja utworu jest animacją komputerową  wykonaną przez fikcyjną postać Crazy Frog. W konkursowym teledysku uczniowie nie tylko prezentują swój talent muzyczny, ale również pokazują jak swobodnie oraz z jaką płynnością i starannością posługują się językiem angielskim, którego znajomość w obecnych czasach jest niezwykle istotna.

Talent, wysiłek oraz kreatywność naszych uczniów zostały docenione przez jury konkursowe i grupa taneczna z naszej szkoły zdobyła zaszczytne wyróżnienie. 6 grudnia, na scenie w auli budynku Collegium Artium, w mikołajkowych strojach, rozśpiewani uczniowie Jedynki wykonali swój autorski, pełen ekspresji, energii i pozytywnych emocji taniec przypominając, że zima za pasem i święta tuż, tuż….

Serdecznie gratulujemy!!!

Nagrywamy teledysk