KONKURS PLASTYCZNY - "KRAJE ANGLOJĘZYCZNE - ARCHITEKTURA I KRAJOBRAZY"

27. października 2011 r. w budynku Collegium Artium w Nysie odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastycznego zorganizowanego przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Nysie zatytułowanego  „Kraje anglojęzyczne - architektura i krajobrazy". W konkursie brali udział uczniowie klas I-III z całego powiatu nyskiego. Prace dzieci z naszej szkoły niewątpliwie podbiły serca organizatorów nie tylko wysokim poziomem artystycznym, ale również walorami edukacyjnymi i merytorycznymi. Komisja konkursowa przyznała pierwsze miejsce uczennicy naszej szkoły Mai Orlińskiej z klasy II b. Pierwsze wyróżnienie zdobyła natomiast uczennica klasy III b Aleksandra Kujda. Pamiątkowe dyplomy konkursowe otrzymali również Mateusz Raczek i Maciej Wójcik z klasy II b.

Wręczenie nagród w Collegium Artium w Nysie

Nagrodzona praca Mai Orlińskiej