http://2.bp.blogspot.com/_aj1CPIC2qRA/TIoObGK5XGI/AAAAAAAABck/Euc0BPV1SII/s1600/4bc963e578f4.5.pngJesienny Konkurs Recytatorski

Autumn is Great!

Już po raz dugi w naszej szkole odbył się Jesienny Konkurs Recytatorski z Języka Angielskiego adresowany do najmłodszych uczniów. Do konkursu przystąpiło ponad dwudziestu uczestników, którzy z wielkim przejęciem recytowali wybrane przez siebie wiersze o tematyce jesiennej. Komisja konkursowa dokonała oceny prezentowanych przez uczniów utworów uwzględniając przede wszystkim opanowanie tekstu, poprawność językową, kulturę słowa oraz kreatywność przekazu. Decyzja o wyłonieniu zwycięzców nie należała do prostych, gdyż uczestnicy wyrecytowali ulubione wiersze na bardzo wysokim poziomie. Wszyscy zaprezentowali się wspaniale!

Decyzją komisji konkursowej wyłoniono następujących laureatów.

Klasy Drugie:

Pierwsze miejsce: Maja Czarnobrewa (2c)

Drugie miejsce: Kasia Chodyniecka oraz Emilka Jaszczyszyn (2a)

Trzecie miejsce: Ania Siwy (2a)

Wyróżnienie: Karol Jurecki (kl. 2a)

Klasy trzecie:

Pierwsze miejsce: Wiktor Pliś (3b)

Drugie miejsce: Marta Tokarczyk (3c)

Trzecie miejsce: Julia Born (3b)

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za udział!

Zobacz więcej zdjęć.