GOŚCIE Z PWSZ W NYSIE -  INTERNATIONAL WEEK

W związku z organizowanymi w PWSZ w Nysie wydarzeniami: International Week oraz European Transfer of Culture Conference w dniu 11 kwietnia 2014r.  gościliśmy w naszej szkole delegację zagranicznych gości z  Niemiec, Francji, Czech, Hiszpanii, Turcji i Kosowa.

Przewodnikami po naszej szkole były panie Małgorzata Brodziak i Ewa Witkowska, które swobodnie w języku angielskim opowiadały gościom o naszej szkole, uczniach i nauczycielach, oprowadzały po gabinetach , przedstawiając  zasady pracy z dziećmi w szkole podstawowej.

Wielkim wydarzeniem podczas tej wizyty była lekcja pokazowa języka angielskiego w klasie 3b, prowadzona prze z panią Barbarę Wijatyk. Były to zajęcia przygotowane i przeprowadzone na najwyższym poziomie, co  jednogłośnie zostało podkreślone przez gości i dyrekcję szkoły. Ochów i achów było co nie miara!

Goście zachwyceni byli nasza szkołą, fotografowali niemal wszystko: sztandar szkoły, gazetki,  prace plastyczne uczniów, hodowlę ziół i roślin,  gabinety, klasopracownie, kąciki zainteresowań…itp.

Na koniec, na pamiątkę spotkania goście zostali uhonorowani odznaką UCZEŃ NA MEDAL.