NIECODZIENNA LEKCJA JĘZYKA POLSKIEGO

Podczas lekcji języka polskiego uczniowie wcielają się w różne role- tym razem w ramach edukacji teatralnej klasa 5a pod kierunkiem wychowawczyni i nauczycielki języka polskiego Ewy Witkowskiej przygotowała klasowe przedstawienie pod tytułem "Malutka czarownica". Przygotowania trwały 3 tygodnie i każdy uczeń miał swoje zadanie: część była aktorami, część zajęła się scenografią i rekwizytami, kilku chłopców miało odpowiedzialne zadanie, polegające na obsłudze technicznej przedstawienia.

Premiera miała miejsce 29 września, a zaproszeni zostali na nią uczniowie klasy "0", 1f, 2c, 2e i 4a, a także Pani Dyrektor Bożena Węglarz. Aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami, słowami uznania od Pani Dyrektor, a także ocenami z języka polskiego.

Przedstawienie zostało zaprezentowane także dumnym rodzicom podczas zebrania.