MARZANNA 2008

Dnia 19 marca 2008 r. w Spółdzielni Mieszkaniowej przy ul. KEN odbył się przegląd zespołów artystycznych pod hasłem MARZANNA 2008.

Celem przeglądu była popularyzacja wśród dzieci i młodzieży szkolnej zwyczajów, obyczajów oraz starych obrzędów kultury ludowej związanych z powitaniem wiosny.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy IIId, którzy pod kierunkiem p. Jolanty Lamber i p. Ireny Siemasz zaprezentowali program artystyczny pt.: „Wiosna na Smerfowej Polanie”. Było to barwne widowisko. Mali artyści byli przebrani w piękne kolorowe stroje, które zostały przygotowane przez nauczycieli i rodziców.

Program artystyczny spodobał się widowni oraz komisji konkursowej. Uczniowie zajęli II miejsce, za które otrzymali dyplom, słodki poczęstunek oraz wór pełen prezentów.

Spółdzielnia Mieszkaniowa zorganizowała również konkurs plastyczny pod hasłem MARZANNA 2008. Uczniowie przygotowali wspaniałe prace, które zostały docenione przez komisję dyplomami i nagrodami.

I miejsce         - Kasia Wydra, Dominika Michalewska, Bartek Hejnowicz   kl. IIIa

II miejsce       - Julia Misiaszek   kl. 0

III miejsce      - Dominika Wilczek  kl. IId