WRZESIEŃ W 1a

Pierwszy miesiąc w nowej klasie upłynął nam wyjątkowo intensywnie- bardzo dużo się działo! Poznaliśmy bliżej siebie, a także budynek naszej szkoły. Wiemy, jak się zachować podczas lekcji i jak bezpiecznie bawić się na przerwie. Za nami zajęcia plastyczne, na których mogliśmy się pochwalić kreatywnością. Co piątek jeździmy na pływalnię i coraz lepiej czujemy się w wodzie.

Świętowaliśmy 21 września Dzień Orderu Uśmiechu- dowiedzieliśmy się, co oznacza imię naszej szkoły.​​

Spędziliśmy także razem Dzień Turysty (27 września)- było wspaniale! Odwiedziliśmy wraz z klasą 1b Interaktywny Park Edukacji i Rozrywki ROSENAU Zaginione Miasto w Pokrzywnej, gdzie nie tylko bawiliśmy się w parku linowym i na "dmuchańcach", ale także odwiedziliśmy sztolnię i obserwowaliśmy różne doświadczenia.

Ostatni dzień września to powód do świętowania- Dzień Chłopaka! Nasi mali mężczyźni otrzymali w podarunku autka i zadowoleni urządzili wyścigi na dywanie.

Pierwsza klasa to prawdziwa przygoda!

Zobacz więcej zdjęć