Warsztaty w Castoramie

Uczniowie klasy drugiej  "e"  Szkoły Podstawowej nr1  w Nysie wybrali się 11.05.2016r.  na zajęcia warsztatowe "Majsterkowo" do Castoramy . Tematem zajęć praktycznych było dekorowanie doniczek , a następnie  sadzenie roślin doniczkowych . Każdy uczeń otrzymał  doniczkę, którą własnoręcznie ozdabiał malując  dowolne wzory.  Następnie wraz ze swoimi pracami przystąpili do sadzenia roślin . Wkrótce we wszystkich doniczkach pojawiły się piękne kwiaty. Następnym etapem warsztatów był quiz ekologiczny , za który uczniowie otrzymali drobne upominki .  Za wykonanie zadania mali ogrodnicy otrzymali dyplomy oraz zabrali posadzoną przez siebie roślinkę do domu. Uczniowie wrócili bardzo zadowoleni i obiecali, że będą pielęgnować swoje roślinki.

Ozdabianie doniczek

Sadzenie roślin