Inscenizacja kl.3c dla rodziców

01.02.2017 r.

Przedstawienie kl. 3„c” pt.: „Co nam Nowy Rok przyniesie?” długo czekało na swoją premierę, ponieważ szalejąca grypa nie oszczędziła również naszych aktorów. Udało nam się to dopiero 1 lutego 2017 roku. Na pierwszy występ zaproszeni zostali Rodzice, którzy z dumą oglądali, a potem rzęsiście oklaskiwali popisy aktorskie, taneczne i muzyczne swoich pociech. Ogromnym walorem tej inscenizacji były piękne kostiumy przygotowane przez rodziców, ale najbardziej zachwyciła gra małych artystów na flażoletach.

Następny dzień był również bogaty w emocje, ponieważ dzieci wystąpiły przed panią Dyrektor oraz rówieśnikami. Tym razem trema była jeszcze większa. Pani Dyrektor B. Węglarz pochwaliła klasę i zaproponowała udział w kolejnej imprezie szkolnej.

Irena Głasek

Zobacz więcej zdjęć