PRZEDŚWIĄTECZNE SPOTKANIE UCZNIÓW KLASY 3D Z RODZICAMI

19 XII 2016 r.

Dni przed świętami Bożego Narodzenia są okazją do wspólnego świętowania w klasach, z dziećmi, rodzicami i wychowawcą. Uroczystości takie pogłębiają więź rodzinną, klasową i szkolną. Jednocześnie pozwalają poczuć i zanurzyć się w wyjątkowym nastroju nadchodzących świąt.

Uczniowie klasy 3d w montażu słowno-muzycznym pt.: „Historia prawdziwa o świętym Mikołaju” zaprezentowały zaproszonym rodzicom dziecięcy pokaz aktorstwa. Na widowisko składały się dowcipne dialogi, wierszyki, piosenki śpiewane i grane na flażoletach przez elfy, krasnale, anioła, diabła i oczywiście Mikołaja. Widzowie gromkimi brawami podziękowali aktorom za wspaniały występ. Uczniowie natomiast złożyli rodzicom życzenia świąteczne i wręczyli im własnoręcznie wykonane bożonarodzeniowe laurki.

Zobacz więcej zdjęć