Wycieczka klas pierwszych  do Indiańskiej wioski w Srebrnej Górze

17 maja 2016r uczniowie klas 1c i 1d wraz z wychowawczyniami p. Anetą Szczepańską i p. Renatą Kwiecień wyjechali na wycieczkę autokarową do Indiańskiej wioski w Srebrnej Górze.

Dzieci  wzięły udział w licznych konkurencjach, zabawach i torach przeszkód. Wysłuchały wielu opowieści o życiu i zwyczajach Indian. Wielką atrakcją tego dnia było malowanie buziek oraz warsztaty artystyczne, podczas których dzieci własnoręcznie wykonały pióropusze.

Nie zabrakło też ogniska i pieczonych kiełbasek przygotowanych przez rodziców, które smakowały wybornie!

Mimo chłodnej i niesprzyjającej aury wszystkie dzieci wróciły uśmiechnięte, zadowolone i pełne wrażeń!