NIECODZIENNA LEKCJA HISTORII - JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA

W czwartek, 9 listopada 2006r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w niezwykłej lekcji historii przygotowanej przez agencję koncertową  „Manta”. Tym razem prowadzący, korzystając z obrazu i muzyki pokazali uczestnikom audycji drogę do uzyskania niepodległości i wolności naszej Ojczyzny. W koncercie uczestniczyło 400 uczniów naszej szkoły.

Zgromadzonym uczestnikom lekcji zaprezentowała się również w krótkim programie muzycznym grupa uczniów naszej szkoły, która dzień wcześniej wywalczyła drugie miejsce w Festiwalu Pieśni Polski Niepodległej w NDK - w kategorii zespół do lat 15.

Wśród widzów pojawili się również zaproszeni goście: p. Józef Adamów, p. Janusz Sanocki, p. Danuta Wąsowicz-Hołota oraz p. Stanisław Frycz - przewodniczący Rady Rodziców.

Uczniowie z dużym zainteresowaniem słuchali prowadzących audycję

Nauczyciele i zaproszeni goście na koncercie

Nasi uczniowie podczas występu, przygotowanego przez p. Annę Lis oraz p. Jacka Ryszewskiego.

Dyplom i puchar za zajęcie 2 miejsca w Festiwalu Pieśni Polski Niepodległej.