SERDECZNE GRATULACJE!

W tym roku szkolnym 2012/2013 uczniowie naszej szkoły odnie¶li wiele sukcesów w konkursach przedmiotowych oraz w zawodach sportowych na szczeblu powiatowym i wojewódzkim.

Jest pierwsza połowa marca i zakończyły się konkursy przedmiotowe. Mamy dwóch laureatów – Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego – uczennicę klasy VIa Monikę Pogwizd (opiekun p. Barbara Stadnik) oraz Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego – ucznia klasy VIb Kamila Gruszę (opiekun p. Małgorzata Brodziak).

Monika Pogwizd zdobyła tytuł LAUREATA Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego

Kamil Grusza zdobył tytuł LAUREATA Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

W Mistrzostwach Województwa Opolskiego w Biegach Przełajowych złoty medal zdobyła uczennica klasy VIa Daria Baranowska (opiekun p. Jacek Ryszewski).

Daria Baranowska - na najwyższym stopniu podium

Dzielnie walczyli też uczniowie klas trzecich. W Gminnym Konkursie Ortograficznym  uczennice Aleksandra Hejduk i Malwina ¦miech zdobyły I miejsce (opiekun p. Elżbieta Dziadu¶), Aleksandra Str±k – II miejsce (opiekun p. Elżbieta Dziadu¶) aMateusz Kaczmarek wywalczył miejsce III (opiekun p. Małgorzata Smolińska). W Gminnym Konkursie Matematycznym uczennica Aleksandra Hejduk zdobyła I miejsce (opiekun p. Elżbieta Dziadu¶).

Ola Hejduk i Malwina ¦miech zajęły I. miejsce, Ola Str±k II., a Mateusz Kaczmarek III. miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym