V OGÓLNOPOLSKI BIEG MUNDUROWY

15 września czternastoosobowa grupa zawodników z naszej szkoły wzięła udział w biegach dzieci i młodzieży z okazji V Ogólnopolskiego Biegu Mundurowego w Głuchołazach. Nasi reprezentanci walczyli bardzo dzielnie, zajmując czołowe miejsca w tych zawodach. Na najwyższym stopniu podium stanął Jarek Muzyka z klasy V d.

Jarek Muzyka na najwyższym stopniu podium

Błażej Łucjanek - trzecie miejsce

Trzecie miejsca w swoich biegach zajęli: Dominika Szeliga z klasy V c oraz Błażej Łucjanek z klasy IV d. Martyna Lizak była piąta, Kasia Ratuszniak szósta, a Ada Maćków siódma w biegu klas piątych (wszystkie dziewczyny chodzą do V d). Pozostali zawodnicy wykazali się ogromną wolą walki i kończyli swoje biegi w pierwszej dziesiątce lub tuż za nią.

Dominika Szeliga na podium, obok Martyna i Kasia

Tuż po zawodach ...

Oprócz wyżej wymienionych, szkołę naszą godnie reprezentowali: Karolina Chudzińska V d, Dorota Kawecka V c, Jacek Szkliniarz IV d, Maciek Cisakowski IV d, Kuba Ratuszniak IV d, Mariusz Muzyka VI d, Adrian Makówka VI d oraz zawodnik do zadań specjalnych - Michał Ryszewski z V a.

Cała grupa już w szkole: z dyplomami, medalami i pucharem. Z tyłu opiekun uczniów p. Jacek Ryszewski

ze sportowym pozdrowieniem opiekun Jacek Ryszewski