ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2010/2011 - INNE NIŻ WSZYSTKIE

1. września 2010 roku - był dniem kolejnej inauguracji roku szkolnego - już 66. w powojennej historii naszej szkoły. Tym razem rozpoczęliśmy go jednak nietypowo ze względu na niesprzyjającą pogodę, ale także - ze względu na niedokończone prace remontowo-budowlane, które przeciągnęły się poza czas wakacji. W trakcie budowy jest bowiem boisko wielofunkcyjne a także zbijane są tynki z budynku szkoły, które zagrażały bezpieczeństwu uczniów.

Miejmy jednak nadzieję, że te niedogodności wkrótce się skończą i wszystkie te działania wyjdą naszej szkole "na zdrowie".

Wszystkim naszym uczniom jeszcze raz życzymy samych sukcesów i uśmiechu na co dzień, rodzicom wiele satysfakcji ze swoich pociech i udanej współpracy z nami.

Dyrekcja, nauczyciele oraz wszyscy pracownicy SP1

Jeszcze trwa budowa wielofunkcyjnego boiska szkolnego

Uczniowie klas pierwszych z niecierpliwością czekają na pierwszy dzwonek