UDZIAŁ W DNIACH UŚMIECHU GŁUCHOŁAZ

13. czerwca 2010 r. w Głuchołazach prezentowaliśmy naszą szkołę w czasie Dni Uśmiechu. Pomysł naszej obecności wziął się stąd, że rok temu byliśmy obecni w czasie uroczystości nadania skwerowi imienia Kawalerów Orderu Uśmiechu. Towarzyszyliśmy wówczas Rzecznikowi Praw Dziecka - p. Markowi Michalakowi.

W tym roku obchodom Dni Głuchołaz towarzyszyło uśmiechnięte słoneczko z Orderów Kawalerów Uśmiechu autorstwa mieszkanki Głuchołaz - p. Ewy Chrobak-Szoty. Nasza szkoła wpisuje się w tę tradycję, toteż zaprezentowaliśmy się na scenie; zaprezentowaliśmy szkołę - jej tradycje, a potem pokazaliśmy krótki program artystyczny w wykonaniu zespołu tanecznego przygotowany przez p. A. Kowalewską oraz minirecital piosenek turystyczno-poetyckich w wykonaniu zespołu p. Ryszewskich "Klub dobrej piosenki", m. in. piosenki wykonywanej przez p. I. Santor - Kawalera Orderu Uśmiechu - "Kasztany".

Nasz występ został nagrodzony gromkimi brawami, a podziękowania złożył na ręce pani dyrektor wiceburmistrz Głuchołaz.

Prezentujemy tradycje szkoły Zespół taneczny

"Klub dobrej piosenki" "Klub dobrej piosenki"

Zespół taneczny: Patrycja, Gabrysia oraz Iza Przy mikrofonie Kasia

Zespół wokalny przygotowali i wspomagali p. K. i J. Ryszewscy Podziękowania na ręce pani dyrektor B. Węglarz składa wiceburmistrz Głuchołaz