45. ŚWIATOWY DZIEŃ ORDERU UŚMIECHU W NASZEJ SZKOLE

W dniu 21. września 2013 r. obchodziliśmy 45. Światowy Dzień Orderu Uśmiechu. Kapituła nagradza swoim Słonecznym Odznaczeniem najszlachetniejszych z ludzi, działających na rzecz dobra dzieci na całym świecie. To ważny dzień dla Szkoły Podstawowej nr 1 w Nysie, której patronem są właśnie Kawalerowie Orderu Uśmiechu. W dniu 20 września uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 kolorowym korowodem przeszli przez miasto obdarowując dorosłych uśmiechniętymi słoneczkami symbolizującymi radość oraz szczęście.

Przed Urzędem Miejskim w Nysie na ręce wiceburmistrza Aleksandra Juszczyka i sekretarza Michała Baziuka uczniowie złożyli słoneczne życzenia i okolicznościowy list dla Burmistrz Nysy.

foto: nysa.pl

Uczniowie SP1 przed Urzędem Miejskim

List Rzecznika Praw Dziecka, Marka Michalaka, z okazji Światowego Dnia Orderu Uśmiechu

Zobacz też relację na PortaluUrzędu Miejskiego.