ŚWIATOWY DZIEŃ ORDERU UŚMIECHU W NASZEJ SZKOLE

W dniu 21. września obchodzimy  Międzynarodowy Dzień Orderu Uśmiechu. Kapituła nagradza swoim Słonecznym Odznaczeniem najszlachetniejszych z ludzi, działających na rzecz dobra dzieci na całym świecie. Takich osób wybranych przez najmłodszych jest już na całym świecie prawie tysiąc!

W sobotę  19. września 2015r. Order Uśmiechu wręczono aktorowi, Piotrowi Fronczewskiemu.

W szkole od rana panowała odświętna atmosfera., na szkolnych korytarzach można znaleźć wiele  informacji o historii Orderu Uśmiechu, Kawalerach, Januszu Korczaku… W klasach śpiewane są piosenki o tym wyjątkowym odznaczeniu. Uczniowie udzielali wywiadu regionalnym mediom.

Następnie pod Urzędem Miasta na ręce Pana Burmistrz uczniowie złożyli słoneczne życzenia

pełni nadziei, że codzienne działania władz miasta  przełożone zostaną na dobro wszystkich nyskich dzieci,  które będą odwzajemniały się promiennymi uśmiechami.

Światowy Dzień Orderu Uśmiechu