ŚWIATOWY DZIEŃ ORDERU UŚMIECHU W NASZEJ SZKOLE

W dniu 21. września obchodzimy  Światowy Dzień Orderu Uśmiechu. Kapituła nagradza swoim Słonecznym Odznaczeniem najszlachetniejszych z ludzi, działających na rzecz dobra dzieci na całym świecie. Takich osób wybranych przez najmłodszych jest już na całym świecie prawie tysiąc!

Z okazji Światowego Dnia Orderu Uśmiechu, Rzecznik Praw Dziecka, p. Marek Michalak przysłał do nas list:

W szkole od rana panowała odświętna atmosfera, na szkolnych korytarzach można znaleźć wiele  informacji o historii Orderu Uśmiechu i Kawalerach.

O godzinie 10.00 dyr. Bożena Węglarz korzystając ze szkolnego radiowęzła, przypomniała wszystkim o tej ważnej dla naszej szkoły dacie, a następnie uczniowie Bartek i Amelia przypomnieli wszystkim historię powstania Orderu Uśmiechu.

Audycja zakończyła się wspólnym odśpiewaniem hymnu szkoły i piosenki "Order Uśmiechu".