Z wizytą w Szkole Podstawowej nr 5 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w OŁAWIE

21.marca - w pierwszy dzień wiosny-wybrałyśmy się do "bratniej "szkoły w Oławie na Święto Szkoły. W programie uroczystości była wspólna zabawa klas 4-6. Wcześniej uczniowie 9 klas losowali nazwisko wybranego Kawalera Orderu Uśmiechu. Wśród postaci znaleźli się: Rzecznik Praw Dziecka - p.Marek Michalak, superniania Dorota Zawadzka, Anna Dymna, Irena Santor, profesor Zbigniew Religa itd.
Wszystkie klasy przedstawiały scenki związane ze swoją postacią oraz śpiewały piosenki związane z danym bohaterem. Było radośnie, kolorowo, wzruszająco. Podobało nam się to, że występowały całe klasy i każdy uczeń był włączony w to święto, wspaniała była także wzajemna życzliwość. P. dyrektor Bożena Węglarz przekazała wszystkim uczniom i nauczycielom pozdrowienia od społeczności naszej szkoły, wręczyła na ręce p. dyrektora książki do biblioteki. Mamy nadzieję, że ta wizyta otwiera perspektywę na dalszą współpracę, bo przecież tyle nas łączy i tak nam niedaleko do siebie.

Zdjęcia pochodzą ze strony internetowej Szkoły Podstawowej nr 5 w Oławie