PIKNIK PROFILAKTYCZNY

Dnia 23 września 2011 r. odbył się w Opolu piknik profilaktyczny pt. „Sport, nauka i sztuka, jako alternatywne sposoby spędzania czasu wolnego” podsumowujący projekt "Jest Alternatywa".

Była to impreza zorganizowana przez Ośrodek Polityki Społecznej we współpracy z Wydziałem Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji  oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu.

W pikniku wzięli udział: Nikola Kowalska z klasy 3, która zajęła III miejsce w konkursie plastycznym „Jest Alternatywa”  w kategorii klas I-III oraz uczniowie klasy 6b wraz z opiekunami p. S. Radomańską i panią J. Bernat.

Uczniowie uczestniczyli w wielu zabawach, grach, konkursach (indywidualnych i grupowych) sportowych, edukacyjnych, artystycznych a także w pokazach profilaktycznych.

Zwycięzcy konkursów otrzymali atrakcyjne nagrody a wszyscy uczestnicy pikniku mieli zapewnione słodycze, napoje i ciepły posiłek. Pogoda i  humory dopisały, aż żal było wracać.

Piknik profilaktyczny odbył się w Opolu W pikniku uczestniczyli uczniowie klasy 6b

Nikola Kowalska z klasy 3 zajęła III miejsce w konkursie plastycznym „Jest Alternatywa” w kategorii klas I-III

Uczestnicy pikniku mieli zapewnione słodycze, napoje i ciepły posiłek

Uczniowie uczestniczyli w wielu zabawach, grach, konkursach sportowych, edukacyjnych i artystycznych