Sukcesy koła teatralnego "Sufler" i zespołu wokalnego "Fox"

Po wystawieniu jasełek w NDK koło teatralne z częścią muzyków udała się na "gościnne występy", a by zaprezentować fragment przedstawienia bożonarodzeniowego szerszej publiczności. Wzięliśmy udział w Przeglądzie Teatrów Szkolnych "Bożonarodzeniowe gody" zorganizowanym przez MDK w Opolu, który odbył się 16 stycznia 2015 roku. Odnieśliśmy tam wielki sukces- zdobyliśmy I miejsce, a Szymon Hrydziuszko, uczeń klasy 4 B grający diabła, został wyróżniony za wyjątkową kreację aktorską.

Dwa dni później 18 stycznia 2015 roku wystąpiliśmy na deskach Miejsko - Gminnego Domu Kultury w Lewinie Brzeskim, gdzie odbył się jubileuszowy XXX Przegląd Zespołów Kolędniczych HERODY 2015. Nie wróciliśmy stamtąd z pustymi rękoma - nagrodę indywidualną zdobyła Martyna Kloc, uczennica klasy 6 B, za rolę Żyda.

Zobacz galerię zdjęć (zdjęcia: Miejsko-Gminny Dom Kultury w Lewinie Brzeskim)

Pełni entuzjazmu szykujemy się już do następnego przedstawienia :)

Anna Lis, Beata Trzaska, Ewa Witkowska - opiekunki młodych artystów