Sukces koła teatralnego "Sufler"

W piątek 10 kwietnia koło teatralne "Sufler" wzięło udział w XXXI Wojewódzkim Festiwalu Teatrów Dziecięcych w Oleśnie, w którym prezentowały się najlepsze grupy teatralne z Opolszczyzny- zespoły działające przy szkołach, domach kultury i stowarzyszeniach. Wystawiliśmy "Słowika" wg baśni J. Ch. Andersena. Po raz pierwszy przygotowaliśmy tego typu przedstawienie, a próby trwały ponad dwa miesiące. Uczestniczyło w nich 16 młodych aktorów z klas IV- VI, a reżyserią jak zawsze zajęły się panie Beata Trzaska i Ewa Witkowska.
Nasza praca została doceniona przez jury i otrzymaliśmy wyróżnienie w tym prestiżowym konkursie z tradycjami. Jesteśmy niezmiernie dumni, bo to nagroda przyznawana przez profesjonalistów- reżyserów teatralnych i aktora opolskiego Teatru Lalki i Aktora. Gratulujemy!!!

Zobacz więcej zdjęć