Calineczka - spektakl koła teatralnego "Sufler"

Przez blisko dwa miesiące koło teatralne "Sufler" pracowało nad przygotowaniem kolejnego w tym roku przedstawienia. Tym razem młodzi aktorzy wcielili się w role bohaterów baśni Jana Christiana Andersena "Calineczka".

We wtorek 19 kwietnia 2016 r. wszystkie klasy 0-III zostały zaproszone na spektakl na hol I piętra, aby śledzić losy malutkiej dziewczynki. Najmłodsi uczniowie żywo reagowali na przedstawienie, a największą radość wzbudził swym pojawieniem się Chrabąszcz.

Spektakl został także zaprezentowany w piątek 15 kwietnia na XXXII Wojewódzkim Festiwalu Teatrów Dziecięcych w Oleśnie, gdzie członkowie koła mogli nabrać doświadczenia w występowaniu na scenie i poobserwować starszych, bardziej doświadczonych kolegów.