BˇD¬ WIDOCZNY - BˇD¬ BEZPIECZNY

22.04.2013r.  – w ramach akcji „B±dĽ Widoczny – B±dĽ Bezpieczny”  - go¶cili¶my w naszej szkole przedstawicieli Radia Nysa /Redaktora Naczelnego Radia Nysa Fm – p. Pawła Koniecznego, specjalistę ds. Marketingu – p. Annę Kulczyck±/ oraz funkcjonariusza Wydziału Ruchu Drogowego –młodszego aspiranta Rafała Wandzla, sierżanta sztabowego Kamilę Turbiłowicz /Zespół ds. Nieletnich/ i starszego sierżanta Katarzynę Janas – Rzecznika Prasowego Komendy Powiatowej Policji w Nysie.

Nyscy radiowcy wraz z funkcjonariuszami Wydziału Ruchu Drogowego oraz Zespołu ds. Nieletnich z Komendy Policji przeprowadzili pogadanki dla klas I, II i III na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Dzieci z uwag± słuchały wszystkich rad i przestróg, które zapewne przyczyni± się do poprawy bezpieczeństwa ich i ich rodzin /popularyzacja noszenia elementów odblaskowych, należyta opieka nad dziećmi = zmniejszenie wypadków drogowych z udziałem dzieci/.

Takie działania na pewno s± ¶wietnym rodzajem prewencji i gwarancj± przestrzegania zasad ruchu drogowego.

p. dyr. B.Węglarz wita przedstawicieli Nyskiego Radia i Komendy Policji

Uczniowie aktywnie uczestnicz± w spotkaniu

Nyscy Radiowcy w SP 1 Młodszy aspirant Rafał Wandzel tłumaczy dzieciom zasady ruchu drogowego

p. Anna Kulczycka prezentuje odblaski ufundowane przez Radio Nysa Z odblaskami będziemy bezpieczni