BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY

W poniedziałek, 20 września w ramach akcji „Bezpieczna droga do szkoły” odbyły się spotkania policjantek z Zespołu ds. Nieletnich KPP w Nysie z najmłodszymi uczniami naszej szkoły.

Funkcjonariuszki w wyniku działań profilaktycznych mających na celu przybliżenie dzieciom tematyki zagrożeń związanych z uczestnictwem w ruchu drogowym rozmawiały z uczniami oddziałów „0” oraz klas I-III na temat bezpieczeństwa. Przypomniały dzieciom o tym, jak bezpiecznie postępować w domu, podczas zabaw na świeżym powietrzu, a szczególną uwagę poświęciły kwestiom bezpiecznego poruszania się po drodze. Na koniec spotkania wszyscy uczniowie otrzymali od policjantek książeczki „Pierwszaki” i „Bezpieczny przedszkolak”.