...ABY FERIE BYŁY BEZPIECZNE...

W środę 14 stycznia 2015 roku odbyło się spotkanie pani nadkom. Małgorzaty Jeżewskiej z Zespołu ds. Nieletnich Komendy Powiatowej Policji w Nysie z najmłodszymi uczniami naszej szkoły. Podczas prelekcji poświęconej bezpiecznym zachowaniom w trakcie spędzania ferii zimowych, pani funkcjonariusz udzieliła wielu wskazówek dotyczących tego jak bezpiecznie organizować sobie czas wolny. Policjantka przypomniała dzieciom podstawowe zasady, których należy przestrzegać bawiąc się na śniegu czy lodzie oraz udzieliła porad na temat zapobiegania niebezpiecznym sytuacjom związanych z zabawą w domu. Pani nadkomisarz poinformowała również dzieci jak należy postępować w kontaktach z obcymi osobami. Dodatkowo przypomniała o konieczności przestrzegania zasad ruchu drogowego oraz utrwaliła z dziećmi numery alarmowe służb ratowniczych.