Nominacja nauczycielska w plebiscycie „Osobowość Roku 2020”

Z radością i dumą informujemy, że przedstawicielka naszego Grona Pedagogicznego p. Ewa Kardela-Dyrka otrzymała nominację do tytułu „Osobowość Roku 2020” w kategorii „Działalność społeczna i charytatywna” (plebiscyt organizowany jest przez Nową Trybunę Opolską). Dostrzeżone i docenione zostało Jej zaangażowanie oraz w pomoc kolczastym przyjaciołom człowieka – jeżom. Pani Ewa była inicjatorką a zarazem szkolną koordynatorką akcji budowy domków dla tych drapieżników, i co ważne swoim optymizmem zachęciła do działania całe rodziny. Dzięki temu jesienią park miejski oraz okolice ozdobiły obiekty, w których zwierzęta bezpiecznie mogły przezimować.

Społeczność szkolna serdecznie gratuluje tego wyróżnienia!

Zwracamy się z prośbą o oddanie cennego głosu na naszą cudowną Nominowaną życząc kwalifikacji do etapu wojewódzkiego niniejszego plebiscytu.

Głosy oddawać można do środy 26 IV b.r. do godz. 20:00 klikając (bezpłatnie) w baner „ GŁOSUJ KLIKIEM” pod linkiem: https://nto.pl/p/kandydat/ewa-kardela-dyrka%2C1904757/... lub wysyłając sms o treści: OPC.124 na numer 72355 (koszt: 2,46 zł z VAT).