WYBORY RADY RODZICÓW

17. września 2014 r. pożegnaliśmy ustępujące Prezydium Rady Rodziców. P. dyr. B. Węglarz podziękowała szczególnie p. Katarzynie Misiaszek - która od dwóch lat pełniła funkcję przewodniczącej Rady. A były to dwa lata udanej współpracy, która doskonale służy uczniom np. szafki, nowe oprogramowania itd. Pani dyrektor podziękowała szczególnie rodzicom za organizację kiermaszów oraz za pomoc w przyjęciu dzieci z Kołomyi.

W wyniku jawnego głosowania wybrano nowe Prezydium. W jego skład weszli Państwo: A.Gorczyńska, B.Szczepanik, A.Rydlewska, T.Gruszka, I.Kątny, A.Opałka, a przewodniczącą została jednogłośnie wybrana p. I.Bieniek, której życzymy wszyscy udanych "rządów" dla dobra szkoły - tym samym - wszystkich uczniów.