DIECEZJALNY KONKURS PLASTYCZNY

Dominika Bębnowska, uczennica kl.I c zajęła I miejsce (w rankingu klas 1-3 szkół podstawowych) w Diecezjalnym Konkursie Plastycznym.

Dominika wraz z opiekunką p. K. Janik

Organizatorem tego konkursu był  Wydział Katechetyczny Kurii Diecezjalnej w Opolu. Konkurs był skierowany do uczniów: szkół podstawowych (1-3 i 4-6), gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych oraz szkół specjalnych. Temat tegorocznej edycji konkursu brzmiał: „Ewangelia – dobra nowina”. Konkurs  ma na celu rozwijanie indywidualnych zainteresowań i wyobraźni uczniów, a także propagowanie wśród dzieci i młodzieży, do której był skierowany, treści religijnych. Polegał na prezentacji prac plastycznych zgodnie z zasadami ustalonymi wcześniej w regulaminie.

Zwyciężczyni serdecznie GRATULUJEMY i zachęcamy wszystkich do udziału w konkursie za rok.

Katarzyna Janik