XV Otwarte Mistrzostwa Nysy w Lekkiej Atletyce

5. października 2007 roku na stadionie miejskim odbyły się XV Otwarte Mistrzostwa Nysy w Lekkiej Atletyce. Wzięła w nich udział czterdziesto cztero osobowa grupa dzieci reprezentujących naszą szkołę. Wszystkie startowały w biegach na dystansie 100 metrów.

Wśród dziewcząt klas I-IV drugie miejsce zajęła Patrycja Nastasowska (IV), czwarta była Agnieszka Rębisz ( ), a szóste miejsce zajęła Agnieszka Dymarska( ). W biegu dziewcząt klas V-VI druga była Karolina Podobińska, która o 0,01 sekundy przegrała walkę o zwycięstwo. Pierwsze miejsce w biegu chłopców klas I-IV wywalczył Aleksander Kupczak (IVc), drugi był Piotr Lasota (IVd), czwarty Maciej Słowik, a piąty Dawid Iwanicki. Alan Maciejowski (VIb) wygrał bieg klas V-VI, wyprzedzając Adriana Makówkę (VId), czwarty przybiegł Tomasz Balewicz (Vc), piąty Dominik Tylecki (VIa), a szósty był Krzysztof Chwalenia (VIa). Zwycięzcy otrzymali plecaki, pierwsze trójki biegów medale i statuetki. Gratulujemy wszystkim uczestnikom zawodów i zapraszamy za rok.

Aleksander Kupczak (I miejsce) i Piotr Lasota (II miejsce) Alan Maciejowski (I miejsce) i Adrian Makówka (II miejsce)