PODIUM W BIEGACH DZIECI W I BIEGU KOZIOŁKÓW

Sara Tkaczuk zwyciężyła w biegu klas V - VI w Biegach Dzieci przy I Biegu Koziołków w Kędzierzynie - Koźlu. Zawody odbyły się w sobotę 11 września 2011 r. Organizatorzy postanowili połączyć starty dziewcząt i chłopców. Nasza reprezentantka pozostawiła w pokonanym polu wszystkich uczestników biegu. Na czwartej pozycji przybiegła nasza piątoklasistka Daria Baranowska. Taką samą pozycję wywalczyła Marta Ligocka, startując w biegu dziewcząt klas III - IV. Kacper Bednarz przybiegł na 4. pozycji w biegu klas V - VI.
     Zawody zostały rozegrane w okolicach rynku w Koźlu. W każdym z biegów startowała bardzo liczna grupa dzieci, co zaskoczyło organizatorów na tyle, że nie byli w stanie prowadzić pełnej klasyfikacji, ograniczając się do pierwszych trójek (zastanawiam się, po co półgodzinne stanie w kolejce do zapisów). W efekcie, do dziś brak komunikatu z pełnymi wynikamy zawodów.

Start czwartoklasistów (z lewej) oraz Sara na pierwszym stopniu podium (z prawej)

W zmaganiach, oprócz wyżej wymienionej czwórki uczestniczyli:
Agnieszka Dudek, Marta Bocian, Julia Makówka, Ola Stefanowicz, Julka Dudek, Marlena Szczepańska,  Magda Dubicka, Natalia Kwaśnik, Agnieszka Stefanowicz, Ewa Wróblewska i Kamil Adamczyk.
Dziękuję za pomoc rodzicom: Emilii i Markowi Dudkom.

Jacek Ryszewski.