BIEGI DZIECI I MŁODZIEŻY PRZY IX OGÓLNOPOLSKIM BIEGU SŁUŻB MUNDUROWYCH W GŁUCHOŁAZACH

Jak co roku, we wrześniu wybraliśmy się do Głuchołaz na Ogólnopolski Bieg Służb Mundurowych. Tym razem najważniejszym punktem naszej wyprawy nie były starty, a udział w marszobiegu dla Przemka Maciejczyka, naszego kolegi, młodego lekkoatlety, biegacza z zaprzyjaźnionego klubu Juvenia Głuchołazy. Zawodnik ten od pewnego czasu zmaga się z chorobą. Wierzymy, że Przemek szybko wróci na bieżnię! W marszobiegu wzięło udział ponad tysiąc osób.
            W kategorii szkół podstawowych rozegrano po 3 biegi dziewcząt i chłopców. Nasze reprezentantki wygrały wszystkie biegi. W klasach IV zwyciężyła Julka Makówka, bieg klas V wygrała Daria Baranowska, Sara Tkaczuk pokonała współzawodniczki z klas VI.
Bieg klas IV: Julka (1 miejsce), Marta (3), Ola (5), Ala (6)

Z lewej - bieg klas V: Daria (1 miejsce) oraz z prawej - bieg klas VI: Sara (1 miejsce)

Wśród nagradzanych pierwszych szóstek znaleźli się: Marta Ligocka 3. w biegu klas IV, Ola Stefanowicz 5., Ala Zaklukiewicz 6.w tym samym biegu, Agnieszka Stefanowicz 6. w biegu klas VI,  Radek Rejmoniak 6. w biegu klas IV, Dawid Tlałka 6.w biegu klas VI.

Z lewej - bieg klas VI: Dawid (6 miejsce) oraz z prawej - bieg klas IV: Radek (6 miejsce)