SUKCES W XXI OGÓLNOPOLSKIM  BIEGU  SOLIDARNOŚCI WE WROCŁAWIU

W sobotę, 3 września 2011 we Wrocławiu rozegrano 21 Bieg Solidarności. W biegach młodzików wystartowali reprezentanci z naszej szkoły. Dzieci ścigały się na dystansie 1 kilometra a w każdym z biegów na starcie stawała prawie setka zawodników.
        W biegu dziewcząt z rocznika 1999 zwyciężyła Sara Tkaczuk zostawiając w pokonanym polu utytułowane koleżanki z Wrocławia i innych miejscowości. Kacper Bednarz zajął znakomite III miejsce w biegu chłopców urodzonych w 1999 roku. W biegu dziewcząt z rocznika 2000 wystartowały trzy nasze reprezentantki. Wszystkie przybiegły w czołówce: IX była Magda Dubicka, X Marlena Szczepańska, XV miejsce zajęła Natalia Kwaśnik. W trzeciej dziesiątce zakończył swój bieg Kuba Grech urodzony w 2000 roku.

Wszystkim gratuluję udanego startu i życzę kolejnych sukcesów w nowym roku szkolnym.

Jacek Ryszewski

Na podium: Kacper - 3 miejsce (z lewej) oraz Sara - 1 miejsce (z prawej)